Neste jahutusvedelikud

Neste Oil jälgib tähelepanelikult tehnikatootja poolt jahutusvedelikele esitatavaid nõudmisi ja püüab pakkuda tarbijatele maksimaalselt mitmesugust toodangut. Neste Oil jahutusvedelikud on valmistatud etüleeni või propüleenglükooli alusel ja neid kasutatakse sõidukite jahutussüsteemides. Jahutusvedelike aluseks olevad glükoolid annavad hea kaitse külmumise vastu.

Neste jahutusvedelik XLC – kontsentraat

Uue põlvkonna etüül-glükoolipõhine jahutusvedelik, mis tehniliste omaduste poolest ( korrosioonikindlus, soojusülekanne) kuulub kõrgemasse klassi. Hea külmakindlus ja kõrge keemistemperatuur kaitsevat mootorit nii äärmiselt madala kui ka kõrge temperatuuri juures. Soovitav on vahetada iga 5 aasta tagant, võttes arvesse ka tootja soovitusi. Seguvahekord veega 1:1 tagab vastupidavuse kuni -40 kraadise pakasega.

Hind: 3.70 eur/l

NESTE SUPERJAAHDYTINNESTE XLC

 

Neste jahutusvedelik Coolant M – kontsentraat

Uue põlvkonna etüül- glükoolipõhine jahutusvedelik. Pika vahetustähisega antifriis. Tagab kõikide alumiiniumist ja teste metallidest mootoriosade kõrge korrosioonikaitse. Seguvahekord 1:1 veega tagab vastupidavuse kuni -38 kraadi.

Hind: 4.90 eur/l

rsz_1rsz_1rsz_coolant_m

Hindadele lisandub käibemaks 20%