Neste õlid sõiduautodele

Lisaks sellele, et Neste Oil on põhjamaade suurim kütusetootja on ta ka üks juhtivatest kõrgkvaliteediliste baasõlide ja nendel põhinevate  määrdeainete tootjatest. Tehnika käivitamine ja ekspluateerimine arktilistes oludes esitab kasutatavale määrdeainetele hoopis rangemaid nõudmisi võrreldes näiteks Kesk- või Lõuna Euroopa tingimustega. Neste Oil`i kvaliteetmäärdeained on valmistatud kasutades omatoodetud Nexbase® baasõlisid mis kätkevad endas kõige paremat kaasaegset valmistustehnoloogiat ja kohalduvad nii tööstuse kui transpordisektori vajadustega. Tulemuseks on unikaalsed tooted, mis pakuvad paremat kaitset kulumise eest, pikemaid vahetusvälpasid ja vähenenud kütusekulu. Neste laia tootevalikusse kuuluvad tööstus- ja transpordisektori vajadusi rahuldavad määrdeained, tehnilised vedelikud ja kemikaalid on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelistele standarditele ISO 9001, 14001 ja OHSAS 18001.

taust

Oma uuendatud, laiendatud hüdraulikaõlide sortimendis pakub Neste Oil tooteid pea kõigiks kasutusvajadusteks ja tagavad eeskujulikult hüdraulikaseadmete kaitse kulumise, oksüdatsiooni ja korrosiooni eest. Suurepärane õhu ja vee-eraldamise võime teeb võimalikuks Neste Oil hüdraulikaõlide kasutamiseks väga rasketes kasutustingimustes. Hea voolavus madalatel temperatuuridel ja kõrge viskoosussisaldus tagab hüdraulikasüsteemide parima jõudluse isegi väga madalatel temperatuuridel.

Mida näitavad numbrite tähistused 5W30, 5W40, 10W40 jne

Need numbrid tähistavad mootoriõli viskoossust SAE viskoossusastme järgi. SAE on Society of Automotive Engineers. Viskoossus on suhteline õli paksuse mõõtühik ja näitab vedeliku voolamistakistust. Esimene number, millele tavaliselt järgneb W-täht, näitab õli voolavust madalatel temperatuuridel ehk talvist viskoossust (Winter). Teine number näitab õli võimet säilitada piisav paksus ka kõrgetel temperatuuridel ehk õli viskoossust 100 kraadi juures.

Mida väiksem on talvine number (SAE 0W, 5W, 10W jne), seda madalamatel temperatuuridel jääb õli vedelaks. See kergendab mootori käivitamist ja kaitseb külma mootorit. Mida suurem on suvine number (SAE 30, 40, 50 jne), seda viskoossem on õli 100kraadise temperatuuri juures ja seda paremini suudab ta mootorit kaitsta äärmuslikes töötingimustes.

Vedelam õli aitab:

– kütust kokku hoida, kuna vedelama õli pumpamisel kulutatakse vähem energiat,
– mootorit säästa, kuna vedelam õli vähendab mootirisisest hõõrdumist,
– hõlbustada mootori käivitamist, eriti külma ilmaga.

[vc_column width=”1/1″][vc_text_separator title=”TÄISSÜNTEETILISED MOOTORIÕLID” title_align=”separator_align_center” align=”align_center” color=”black”][/vc_column][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

NESTE CITY PRO 5W-40

Viskoossusindeks 170
Hangumistemperatuur °C -51

Täissünteetiline uue põlvkonna tippklassi mootoriõli aastaringseks kasutamiseks nii normaal- kui ka turboülelaadimisega bensiini- ja diiselmootorites. Õli väljatöötamisel on arvesse võetud uusimad sõiduautode mootoritootjate disainilahendused ja ranged nõudmised mootoriõli kvaliteedile vastavalt uutele kvaliteediklassidele API SM ning ACEA C3. Samuti on arvestatud katalüsaatorite kasutamisest tingitud erinõuetega.

Selle õli kasutamine tagab mootori kerge käivitumise, usaldusväärse õlituse kohe pärast külmkäivitust ning ka rasketes kasutustingimustes, vähese õlikulu ja puhta mootori.

1 L = 5.22 eur
4 L = 19.08 eur

City pro

autod copy

NESTE CITY PRO LONGLIFE III 5W-30

Viskoossusindeks 170
Hangumistemperatuur °C -42

Täissünteetiline tippklassi mootoriõli Longlife Service hooldussüsteemi kasutavate VW, Audi, Skoda ja Seat sõiduautode mootoritele. Tahkete osakeste filtri ja EGR klapiga mootorid nõuavad nn. Low SAPS (madala tuhasuse ning väävli- ja fosforisisaldusega) mootoriõlide kasutamist.

Asendab kõik varasemad VW Group LongLife I mootoriõli standardid: VW 503.00/506.00, samuti LongLife II VW 503.00/506.01. Viimase puhul on erandiks V10 mootorid ja R5, mis nõuavad VW 506.01 õlide kasutamist. Sobib kasutamiseks ka vanemates automootorites.

1 L = 6.25 eur
4 L = 22.80 eur

Longlife III

autod copyautod

NESTE CITY PRO LL 5W-30

Viskoossusindeks 170
Hangumistemperatuur °C -42

Täissünteetiline tippklassi mootoriõli pikendatud hooldevälbaga kasutamiseks. Täidab kvaliteedinõuded GM-LL-A-025 ja B-025 ning sobib uusimatele Opel / SAAB mudelitele ning VW/Audi sõidukitele.

Aitab säästa kütust. Suureparane õli ka teistele automarkidele, mis vajavad API või ACEA klassi mootoriõlisid ( Audi\VW) vahetusvälbaga kuni 2 aastat või 30 000 km.

 

1 L = 5.70 eur
4 L = 20.00 eur

llautod copy

aaa

NESTE CITY PRO C2 5W-30

Viskoossusindeks 170
Hangumistemperatuur °C -39

Täissünteetiline, kütusesäästlik mootoriõli on spetsiaalselt loodud Toyota, Mitsubishi, Subaru, Citroen ja Peugeot diiselmootoritele, mis on varustatud tahkete osakeste filtri (DPF) ja EGR klapiga ning nõuavad madala tuhasuse ja väävli ning fosforisisaldusega ACEA C2 klassi õlide kasutamist.

 

 

 

 

1 L = 6.21 eur
4 L = 22.16 eur

C2

autod copy

citrp

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_text_separator title=”POOLSÜNTEETILISED MOOTORÕLID” title_align=”separator_align_center” align=”align_center” color=”black”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

 NESTE PREMIUM 10W-40
Viskoossusindeks 155
Hangumistemperatuur °C-39Poolsünteetiline, aastaringne mootoriõli bensiini- ja diiselmootoritele. Tänu oma poolsünteetilisele struktuurile omab Neste Premium suurepärast vastupanuvõimet külmale ja pakub usaldusväärset õlitust kohe, alates külmkäivitusest, takistades sedasi mootori kulumist. Neste Premium mootoriõli võib kasutada ka vanemate sõidukite mootorites. Kasutades seda õli säästate kütust ja hoiate mootori puhtana.1L = 3.98 eur
4 L = 14.08 eur

Premium

pool

NESTE CITY STANDARD 5W-40

Viskoossusindeks 160
Hangumistemperatuur °C -39

Bensiini ja diiselmootoriga sõidukite mootoriõli aastaringseks kasutamiseks, eriti head kasutusomadused külmades oludes. Kasutusotstarve- väheviskoosne, sünteetiline universaalõli Fordi mootoritele. Vähendab sõiduki kütusekulu.

1 L = 5.71 eur
4 L = 20.16 eur

Standard

ford 2

Hindadele lisandub käibemaks 20 %

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_separator color=”custom” align=”align_center” accent_color=”#a0a0a0″][/vc_column][/vc_row]